در صورت پیروزی در انتخابات، ایران را بمباران می‌کنم!

ریک سانتوریوم، کاندیدای ریاست‌جمهوری آمریکا:
ریک سانتوریوم طی اظهاراتی هدف خود و خواسته ملی آمریکا را حمله و مبارزه با حکومت‌های اسلامی‌ای چون ایران اعلام کرد.

به گزارش مشرق، ریک سانتوریوم یکی از معدود کاندیداهای ریاست‌جمهوری حزب جمهوری‌خواه آمریکاست که تمایل دارد بخش اصلی کمپین خود را در سیاست خارجی قرار دهد و از همین رو برای کسب آرای گروه‌های جنگ‌طلب آمریکا، آشکارا از حمله هوایی به ایران صحبت به میان آورده است.

سانتوریوم اظهار کرده است که «هدف من و خواسته ملی ما، مبارزه با رژیم‌های اسلامی مستبد و متعصبی چون ایران و سوریه است.»

وی پیش‌تر نیز‌ در سنای آمریکا از لایحه تأمین بودجه برای گروه‌های ضد انقلاب به منظور سرنگونی ایران حمایت کرده بود.

سانتوریوم در گفتگویی با شبکه خبری ان‌بی‌سی با تهدید دانشمندان کشورهای مختلف گفت: «منحط کردن تأسیسات هسته‌ای از طریق حمله هوایی تازه شروع کار خواهد بود. من به تمامی دانشمندانی که قصد سفر به ایران و کمک به برنامه آنها را دارند می‌گویم که با شما مثل نظامیان دشمن و همانند یکی از اعضای القاعده رفتار خواهد شد.»

ریک سانتوریوم همچنین با اتخاذ مواضع ضدایرانی به صراحت اعلام کرده است که در صورت پیروزی در انتخابات، تأسیسات هسته‌ای ایران را بمباران خواهد کرد. وی با انتقاد از رویکرد باراک اوباما مدعی شده است که «باراک اوباما به اندازه کافی برای ممانعت ایران از ساخت سلاح هسته‌ای تلاش نکرده» و از همین رو آمریکا را تبدیل به «ببر کاغذی» کرده است.

این کاندیدای ریاست‌جمهوری همچنین در این گفتگو خطاب به مقامات ایران گفته است که «یا تأسیسات خود را کاملاً از هم جدا کرده و در معرض دسترسی بازرسان قرار دهید و یا این که آمریکا به آنها حمله خواهد کرد.»
کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا برای کسب لابی و کمک های نقدی صهیونیست ها معمولا چنین مواضعی افراط گونه را اتخاذ می نمایند.
/ 6 نظر / 20 بازدید
محمد

تشکر دوست عزیز که به هم سر زدی من وبلاگتون رو اد کردم تو سایت خودم

شاهد

سلام همسنگر گرامی ممنونم که لایق دونستین و وبلاگمو لینک کردین.بنده هم با افتخار لینکتون میکنم. التماس دعا. یا زهرا س

شاهد

[گل]سلام[گل] سلام علیکم به روز هستم با مطلبی به عنوان"شهید مام رضایی"و منتظر حضورتونم.سر بزنین. یا زهرا س

محـمد

با سلام وخسته نباشید با مطالب جدید ومتقاوت به روزیـــــم [لبخند][گل]منتظر حضور گرم ونظرات ارزشمند شما هستیم[گل][لبخند] در ضمن ما شما رو با همین عنوان وبتون لینک کرده بودیم اگه مایلید مارو لینک کنید

جوادی

دوست عزیز سلام. اربعین حسینی رو تسلیت می گم. وبلاگ پر محتوایی دارید. اگر افتخار بدید با هم تبادل لینک کنیم. منتظرت میمونم. التماس دعا http://basijweb.blogfa.com/ http://esteghamat.blogfa.com/ http://enfejarnoor.blogfa.com/

جا مانده

بیا از بیم و از امید بگذر بیا از هر چه جز توحید بگذر بیا در بندگی آزاده می باش بیا حسن حسن زاده می باش بیا یک عاشق فرزانه می باش بیا جز از خدا بیگانه می باش ... سلام .با مطلبی از عارف فرزانه جناب حسن زاده آملی به روز هستم .خوشحال می شم تشریف بیارید ...[گل] ضمنا صمیمانه خواهشمندم در صورت به روز کردن اطلاع دهید .